šk. god. 2018./2019.

POSLIJEPODNEVNE INFORMACIJE 1. POLUGODIŠTE

Raspored sati 2018./2019.

šk. god. 2018./2019.

Članovi Vijeća roditelja 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika 2018./2019.

Godišnji plan i program rada škole 2018./2019.

GPP 2018 2019 verzija za web.pdf

« Prosinac 2018 »

LIDRANO 2018.
Autor: Administrator , 19. 2. 2018.

I ove godine učenici naše škole uspješno su se predstavili na gradskoj te se plasirali na županijsku razinu smotre literarnog, novinarskog i dramskog izraza LIDRANO ostvarivši zavidne rezultate na svim područjima Smotre.

Učenica 2.d razreda Kiara Biskup sa svojim literarnim radom "Pismo prijatelju" (mentorica Dubravka Sambrailo) prošla je na gradskoj razini te uspješno sudjelovala na županijskom natjecanju.

Učenici 4.a razreda Luka Njavro, Lara Bajac, Dora Vicelić, Pierina Bogdanović, Davor Makivić, Vinko Goravica, Nika Simoni, Mara Kakarigji i Nina Šunjić izveli su dramsko-scensku igru Jeste li za Mars (mentorica Tonka Brailo) te također sudjelovali na županijskom natjecanju.

Na dan županijskog natjecanja ostali učenici 2.d i 4.a razreda došli su u kazalište kao gledatelji bodriti svoje prijatelje te su se istaknuli uzornim ponašanjem.

Učenik 8.a razrednog odjela Antonio Štrman svojim pojedinačnim scenskim nastupom, monologom Siniše Glavaševića, istaknuo se na gradskoj razini te plasirao i sudjelovao na županijskoj razini Smotre (mentorica Anamarija Didović Batinić), kao i učenik 5.razreda Roko Bogdanović s pjesmom Val Gustava Krkleca (mentorica Mira Perak).

Učenik 8. A razrednog odjela Demijan Vicelić istaknuo se na području pojedinačnog novinarskog rada svojim osvrtom na obiteljsku dramu Čudo te sudjelovao na županijskoj Smotri. Literarni rad na dubrovačkom govoru Ljeto na Mljetu učenice 6. D razrednog odjela Mare Machiedo predložen je za državnu razinu Smotre (mentorica Anamarija Didović Batinić).

Čestitke svim učenicima i njihovim mentoricama!

Cudo.docx (17.60 KB)
Ljeto_na_Mljetu.doc (30.00 KB)