Raspored sati 2017./2018.

šk. god. 2017./2018.

RASPORED PRIMANJA RODITELJA.docx

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

19 OS IVANA GUNDULICA GPP novo.pdf

šk. god. 2017./2018.

Članovi Vijeća roditelja 2017./2018.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

« Srpanj 2018 »

11. Tjedan psihologije (19.-25. veljače 2018.)
Autor: Administrator , 25. 2. 2018.

Klikni na sliku za uvećanje

Tjedan psihologije nije prošao neopaženo u našoj školi. Učenici sedmog razreda sudjelovali su u izradi plakata i nastanku video materijala na temu Zajedno protiv nasilja pod vodstvom socijalne pedagoginje Mateje Šarlije i psihologinje Petre Kvartuč uz suradnju razrednica.

Dana 21. veljače psihologinja Petra Kvartuč je održala interaktivna predavanja učenicima šestog razreda na temu Psihologija u svakodnevnom životu. Istog dana u popodnevnim satima roditelji i učenici sedmih razreda su zajedno sa razrednicama i psihologinjom škole sudjelovali u radionici koju je organiziralo Obiteljsko savjetovalište dubrovačke biskupije na temu Pogled kroz potrebe, a koju je vodila socijalna pedagoginja Ivana Klarić Ivančić. Na radionici smo uz opuštenu atmosferu osvijestili potrebe djece i roditelja te uz igru, razgovor i  interakciju velikih i malih došli do zanimljivih i vrijednih zaključaka. Zahvaljujemo se dragim kolegicama iz Obiteljskog savjetovališta: Kristini Rožić, Maji Jakšić, Ivani Klarić Ivančić i Ani Marčinko što su nam obogatile Tjedan. Hvala učenicima, roditeljima i profesorima na sudjelovanju! Isto tako, hvala likovnoj grupi koja je pod vodstvom profesora Ivana Peraka osmislila pano u holu škole na temu Tjedna psihologije. Nadamo se kako će obilježavanje Tjedna psihologije postati naša tradicija i veselimo se tome!