šk. god. 2018./2019.

POSLIJEPODNEVNE INFORMACIJE 1. POLUGODIŠTE

Raspored sati 2018./2019.

šk. god. 2018./2019.

Članovi Vijeća roditelja 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika 2018./2019.

Godišnji plan i program rada škole 2018./2019.

GPP 2018 2019 verzija za web.pdf

« Prosinac 2018 »

"Hrvatska stvara"
Autor: Administrator , 23. 3. 2018.

U organizaciji Zajednice tehničke kulture Dubrovačko-neretvanske županije i Grada Dubrovnika 19. ožujka se na kampusu Sveučilišta u Dubrovniku održalo se predstavljanje projekta “Hrvatska stvara” u kojem su sudjelovali i mladi informatičari, programeri i robotičari iz Osnovne škole Ivana Gundulića Dubrovnik u pratnji svojih učitelja.

Događaj je otvorio predsjednik Zajednice Tehničke kulture Grada Dubrovnika Mario Miličević, a nazočne su uz njega pozdravili zamjenica župana Dubrovačko-neretvanske županije Žaklina Marević i pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Grada Dubrovnika Dživo Brčić.

Ovoga prigodom predstavnici tvrtke STEMI i Udruge Programerko kao predstavnice Code Cluba Hrvatska posjetili su Dubrovačko-neretvansku županiju gdje su prisutnima predstavili osnovne ciljeve projekta.

Na kraju predstavljanja projekta nazočnima se obratio i veleposlanik Ujedinjene Kraljevine Velike Britanije i Sjeverne Irske Andrew Dalgleish.

Nakon predstavljanja pojekta održana je hands on radionica za učenike osnovnih škola, te su se učenici mogli natjecali upravljajući STEMI hexapod pomoću pametnog telefona kroz zadani labirint. Ovim predstavljanjem projekta, djeca su dobila priliku i prostor gdje u zajedništvu, u svojoj lokalnoj zajednici, mogu stvarati i razvijati vlastite ideje i potencijale.

Videoprilog Hrvatska stvara (izvor: Libertas Televizija)