Raspored sati 2018./2019.

šk. god. 2018./2019.

Članovi Vijeća roditelja 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika 2018./2019.

Godišnji plan i program rada škole 2018./2019.

GPP 2018 2019 verzija za web.pdf

« Studeni 2018 »

Obilježen Dan OŠ Ivana Gundulića
Autor: Administrator , 15. 5. 2018.

Danas su učenici, učitelji i ostali zaposlenici s dragim gostima i prijateljima Škole obilježili Dan OŠ Ivana Gundulića.

Ovaj za Školu poseban dan započeo je jutarnjom priredbom na kojoj su nastupili učenici razredne i predmetne nastave pokazavši svoje talente riječju, glazbom i plesom. Okupljenima se prigodnim riječima obratila ravnateljica, gđa Vedrana Elez. Ona je nazočnima čestitala Dan škole naglasivši kako su temelji uspjeha ove škole nesebičnost, trud i motivacija učitelja, učenika i njihovih roditelja. Svečanoj priredbi nazočili su i gosp. Đivo Brčić, pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo te prof. Lidija Kralj, pomoćnica ministrice znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske. Tijekom programa obnovljen je i status Eko-škole koji naša škola ima od 2014. godine, a upravo je prof. Kralj s našim učenicima podigla zelenu zastavu.

Djelatnici Škole u zbornici su nakon priredbe imali priliku razgovarati s prof. Kralj o eksperimentalnom programu „Škola za život“ čija primjena počinje sljedeće školske godine.

Od 11.00 sati učenici su po izboru sudjelovali na različitim aktivnostima. Mogli su birati između sportskih aktivnosti (košarke za djevojčice i dječake, odbojke za djevojčice i nogometa za dječake), plesnih aktivnosti (Zumbe) te informatičke i likovne radionice.

Dan škole dan je ponosa za sve one koji ostvaruju odgovornu zadaću odgoja i obrazovanja. Mi odrasli nikada ne bismo smjeli zaboraviti da će „djetetovo lice odrazit uvijek onoliko svjetla s koliko smo ga svjetla mi obasjali“. (S. Lice) Fotogalerija