šk. god. 2018./2019.

POSLIJEPODNEVNE INFORMACIJE 1. POLUGODIŠTE

Raspored sati 2018./2019.

šk. god. 2018./2019.

Članovi Vijeća roditelja 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika 2018./2019.

Godišnji plan i program rada škole 2018./2019.

GPP 2018 2019 verzija za web.pdf

« Prosinac 2018 »

Poruka osmašima
Autor: Administrator , 6. 7. 2018.

Sa svjedodžbom u ruci i službeno je za učenike naše škole završila još jedna školska godina. Čestitamo svima!

Za naše prvaše ovo je prva godina školskog života, a za naše osmaše godina kojom su okončali svoje osnovnoškolsko obrazovanje. Svima njima želimo uspješan upis u srednju školu i uspješno daljnje školovanje. Ostat ćete zauvijek dio „Ivana Gundulića“ i dio nas.

Posebne čestitke upućujemo  učenicima koji su svih osam godina ostvarili izvrstan uspjeh.

(8. a) LETICIJA GRILEC, JOSIPA HABIJAN, MATEO KRILE, IVAN LONAC, MAK MECO, BRUNO NEUSIDL, BORNA PADOVAN, MARTINA RAKIĐIJA-VELAGIĆ, ANTONIO ŠTRMAN, MARKO TOMAŠEVIĆ; (8. b) SARA BABIĆ, MAROJE GLEGJ, LEO GOJAN, MARIS JAKIĆ, ANTEA KONJUH, NIKA PRKAČIN, ANDRO ŠALJA, ĐIVO ŠIMUNOVIĆ, PETRA VUKNIĆ, MANUELA ZEGNAL; (8. c) NERA BALTA, PETAR BRBORA, IVONA IKANOVIĆ, MAJA MAKIVIĆ, NIKŠA MILIVOJEVIĆ, NORA RADOŠ i DALIJA STABILE, bravo!

Draga generacijo 2017. / 2018., ispraćamo vas pogledom punim povjerenja i iskrenom željom da, ma što radili, uvijek budete Ljudi.

„Nastojte činiti dobro.
Nastojte vidjeti dobro.
Nastojte govoriti dobro.
Vedra oka motrite.