HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE
PODRUČNI URED DUBROVNIK
CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE O KARIJERI
RADIONICE U VELJAČI 2020.

Aktivnosti za ucenike os.pdf

Predupis djece u 1. razred školske godine 2019./2020.

Klikni na sliku za više

šk. god. 2019./2020.

Razredna nastava

Predmetna nastava

Godišnji plan i program rada škole 2019./2020.

Odluka o realizaciji odmora za učenike

Odluka o realizaciji odmora za učenike tijekom 2019./2020. nastavne godine za školske ustanove na području Dubrovačko-neretvanske županije

šk. god. 2019./2020.

Članovi Vijeća roditelja 2019./2020.

Članovi Vijeća učenika 2019./2020.

Raspored sati 2019./2020.

Klikni na sliku za raspored sati

Raspored treninga u školskoj godini 2019./2020.
1.-4. razreda
5.-8. razreda

« Veljača 2020 »

Naša vukovarska pustolovina
Autor: Administrator , 22. 9. 2019.

Učenici osmog razreda naše škole sudjelovali su u programu dvodnevnog posjeta gradu Vukovaru. Javna ustanova „Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“ provodi projekt u kojem osmaši uče o vrijednostima Domovinskog rata i značaju Bitke za Vukovar u obrani Republike Hrvatske.

U Vukovar smo se uputili 15. rujna u ranim jutarnjim satima, a u večernjim stigli u Grad Heroj. Učenici su bili smješteni u hostelu Dubrovnik koji je namijenjen upravo boravku učenika svih škola Republike Hrvatske. Sutradan nakon doručka smo u dvorani hostela slušali predavanje o Domovinskom ratu, ali i događanjima prije i poslije te obišli Memorijalni centar i vojne eksponate na otvorenom. Nakon ručka smo započeli s obilaskom memorijalnih lokaliteta: dvorac Eltz, Muzej vučedolske kulture, Kukuruzni put, Put spasa kao i samo središte grada. U večernjim satima bila je organizirana zabava na brodu na rijeci Dunav. Drugi dan našega boravka započeli smo panoramskim obilaskom tvornice Borovo i logora Velepromet, a onda posjetili i najznačajnija mjesta iz razdoblja Domovinskog rata i mjesta sjećanja: Spomen dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti, muzej Vukovarska bolnica 1991., Spomen dom Ovčara, Memorijalno groblje žrtava Domovinskog rata u Vukovaru i Vodotoranj. Terenska nastava završila je Školom mira, predavanjem kojim se ukazuje na očuvanje mira u našoj domovini u u svijetu kako se ovakvi događaji više nikada ne bi ponovili. Na kraju smo još i sudjelovali u kvizu znanja u kojem su naši učenici osvojili drugo mjesto. Ostalo nam je samo još jednom pozdraviti Slavoniju i Vukovar te krenuti autobusom prema Dubrovniku gdje smo stigli u kasnim noćnim satima. Bila je ovo sadržajna i emotivna  terenska nastava kojom su i naši učenici odali počast svim žrtvama Grada Heroja.

Da se ne zaboravi!