Upis u 1. razred 2022./2023.

Obavijest o upisu učenika/ica u 1. razred školske 2022./2023. godine se nalazi na sljedećoj poveznici.

NOVO! Obavijest roditeljima za upis u prvi razred osnovne škole Ivana Gundulića

Stručno-razvojna služba

Klikni na sliku za kalendar!

Raspored sati 2020./2021.

« Siječanj 2022 »

Doček srebrnih košarkašica sa Svjetskih školskih sportskih igara
Autor: Administrator , 23. 9. 2021.

Danijela Đurić (kapetanica), Laura Kusalo, Paula Lobaš, Martina Lončar, Una Majstorović, Andrea Milat, Mia Mirović, Dolores Stabile, Ilma Šarotić i trenerice Alma Majstorović i Ana Medo ispisale su za OŠ Ivana Gundulića povijesne sportske stranice nastupom na Svjetskim školskim sportskim igrama.

Malo se koja hrvatska škola, ali i škola iz drugih zemalja, može podičiti jednom od najboljih ženskih košarkaških ekipa SVIJETA! A Gružani je imaju!

Naime, ženska košarkaška ekipa naše škole od 11. do 19. rujna sudjelovala je  na Svjetskim školskim sportskim igrama u Beogradu braneći boje Hrvatske među 2500 sudionika iz 36 zemalja svijeta osvojivši drugo mjesto.

Nažalost, epidemiloške mjere sprječile su da naše srebrne djevojke dočeka cijela škola, ali i manji broj okupljenih učenika i učitelja pokazao je srebrnim djevojkama i njihovim trenericma koliko ih volimo i koliko smo ponosni na njihov uspjeh.

Ekipi se u školskom holu pridružila i suigračica Iva Tokić koja je do trenutka odlaska u Beograd dijelila sve dotadašnje sportske uspjehe ovog složnog tima, no nažalost je bila spriječena otputovati u Beograd na posljednju fazu natjecanja.

Čestitamo još jednom košarkašicama i trenericama! Idemo dalje – svaka je situacija nova inspiracija!

F o t o g a l e r i j a