Upis u 1. razred 2022./2023.

Obavijest o upisu učenika/ica u 1. razred školske 2022./2023. godine se nalazi na sljedećoj poveznici.

NOVO! Obavijest roditeljima za upis u prvi razred osnovne škole Ivana Gundulića

Stručno-razvojna služba

Klikni na sliku za kalendar!

Raspored sati 2020./2021.

« Siječanj 2022 »

Drugi dan Škole u prirodi
Autor: Administrator , 7. 10. 2021.

Bilo je to avanturističko jutro. Alarmi su zvonili na sve strane; jedan na vrijeme, drugi u rano jutro, a treći tek na vrijeme doručka.

Tanjuri su bili šareni i slatki. Bilo je plavnih, zimskih krafni, velikih i široko debelih američkih palačinki. Neki od nas su velikim čudom jeli i zdravu hranu poput kajgane ili zdravog sušenog voća u mlijeku. Iza velikog švedskog doručka, krenuli smo na put za Biograd na moru te smo posjetili Muzej povijesti Biograda na moru. Iza velike avanture, slijedi još veća; pošli smo na put za Zadar. Grad Zadar, predivan grad! Po dolasku u Zadar smo posjetili Muzej antičkog stakla gdje smo naučili kako se puše staklo i izrađuje staklena boca. Iza razgledavanja predivnih bočica i nakita od stakla, krenuli smo na ukusan ručak: pečena piletina, čevapćići, krumpir... Naša vodička nam je pokazala Zadar i njegove znamenitosti. Sljedeći je na red došao put u Nin, veoma malo, ali zanimljivo mjesto, poznato po Grguru Ninskom i najmanjoj katedrali na svijetu. Nakon Nina, vratili smo se u naš hotel Jakov, spremili smo se za disko party i obukli najdražu odjeću. U disku nam je bilo odlično, jedva čekamo sutrašnja druženja i učenja.

6.B razred