Raspored sati 2017./2018.

šk. god. 2017./2018.

RASPORED PRIMANJA RODITELJA.docx

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

19 OS IVANA GUNDULICA GPP novo.pdf

šk. god. 2017./2018.

Članovi Vijeća roditelja 2017./2018.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

« Srpanj 2018 »

Pazi, ne gazi!
Autor: Administrator , 30. 4. 2015.

Veselim i neobičnim druženjem na školskom igralištu, učenici 2.A razrednog odjela, završili su svoj projekt naziva „Pazi, ne gazi!“

Projekt su osmislili upravo učenici koji su primjetili da su ulice koje vode do škole, školski parkovi i igrališta postali prostor gdje vlasnici dovode svoje kućne ljubimce da obave nuždu i ne počiste iza njih i ne razmišljajući da to može predstavljati i izvor potencijalnih zdravstvenih problema.

Vrijedne ručice malih đaka tekstom i crtežom su poslale poruke da žele čist i uredan prostor bez neugodnih mirisa i ružnog izgleda.

Učenici su osmislili i napravili BON TON za vlasnike kućnih ljubimaca te ukrasili vrećice za izmet. U jutarnjim satima, na tržnici u Gružu, sve što su izradili podijelili su s građanima i objašnjavali što su napravili i zašto. Nakon povratka u školu, postavili su ploče s porukama na školu i u krugu škole.

Najviše zadovoljstva su nam pružili učenici naše škole koji su se odazvali na naš poziv da dovedu svoje ljubimce na  školsko igralište gdje smo i njima poklonili BON TON i vrećice, a imali su priliku pogledati i plakate nastale tijekom rada. Veselilo nas je vidjeti i roditelje koji su shvatili važnost našeg projekta i svojim dolaskom podržali naš rad.

Ujedno smo ovaj projekt prijavili na nagradni natječaj koji je pokrenula Emezzeta u suradnji s Biotekom.hr.

Djelić atmosfere pogledajte u fotogaleriji.