šk. god. 2018./2019.

RASPORED PRIMANJA RODITELJA.docx

šk. god. 2018./2019.

Članovi Vijeća roditelja 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

Raspored sati 2017./2018.

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

19 OS IVANA GUNDULICA GPP novo.pdf

« Listopad 2018 »

Europski dan poduzetništva
Autor: Administrator , 17. 5. 2015.

Naša učenička zadruga „Pitospora“ uključila se u u inicijativu EU-a: Europski dan poduzetništva za učenike - Poduzetnički dan školskih zadruga. Taj dan smo obilježili 15.5.2015. Program je započeo u 9:00 sati.

Članovi Učeničke zadruge predstavili su dosadašnji rad i aktivnosti zadruge.
Učenici su prezentirali svoj istraživački rad s kojim su u svibnju prošle godine (2013./2014.) sudjelovali na Državnoj smotri Učeničkih zadruga i osvojili drugo mjesto. Učenici drugih razreda sa svojom učiteljicom Anicom Arkulin predstavili su projekt Pazi, ne gazi, kojim su željeli ukazati na pravilnu brigu vlasnika kućnih ljubimaca i očuvanja okoliša.

Učenicima se predstavio poduzetnik Mario Ivelić. Upoznao je učenike kako se postaje poduzetnikom. Ispričao je kako je od ideje došao do realizacije (školska sprema, suradnici, određeni kapital koji je potrebno uložiti). Njegove poruke učenicima bile su da je obrazovanje, dobri međuljudski odnosi i cjeloživotno učenje najvažniji za uspjeh poduzetnika.

Predavanje je održala i predstavnica DURE. Tema predavanja je bila ”Imate li predizpozicije postati poduzetnik”.

Učenici šestih razreda predstavili su svoj ovogodišnji projekt. Tema projekta je ”Berba maslina”. Učenici su svoj projekt realizirali na OPG šimunović/Odak u mjestu Ošlje u Dubrovačkom primorju. Učenici su svojim projektom osim berbe maslina prezentirali cijeli proces proizvodnje maslinova ulja koji su snimili u uljari.
Na kraju su učenici 1. i 2. razreda naše škole imali radionice ”Izrade ukrasnih predmeta od gline”. (Fotogalerija)

Program obilježavanja Poduzetničkog dana školskih zadruga završio je u 15:00 sati.