preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Login
Tražilica
e-Dnevnik

e-San školske novine

Anketa
Slobodno vrijeme najradije provodiš:





Raspored informacija

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

šk. god. 2017./2018.

e-Škole edukacija

Školske novine

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

Vijeća roditelja i učenika

Vijeće roditelja i učenika u
šk. god. 2017./2018.

O Vijeću roditelja i učenika

Članovi Vijeća roditelja 2017./2018.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

Raspored sati 2016./2017.

Kalendar rada

 

Udžbenici 2015./16.

Konačna lista odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava
prema odabiru stručnih aktiva

OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA 2015./2016.

Kriteriji vladanja

Priloženi dokumenti:
KRITERIJI OCJENE VLADANJA.doc

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2010.

Ukupno: 497646
Ovaj mjesec: 2206
Ovaj tjedan: 938
Danas: 25
Sigurnije na Internetu

Vodič za učenike

Vodič za roditelje

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Eko škola

Mi jedemo odgovorno

Međunarodni projekt

Shema školskog voća

Dislajkam mržnju

 
Koliko je sati?

 

Važni brojevi

192 - Policija

193 - Vatrogasci

194 - Hitna pomoć

112 - Hitna služba

Školska godina 2016./2017
OŠ IVANA GUNDULIĆA DUBROVNIK
PREDMETNA NASTAVA
Mladen Andrijanić informatika, tehnička kultura
Ana Bačić njemački jezik
Vesna Bagudić vjeronauk-katolički
Nebojša Batinović priroda, biologija
Vedrana Bebić kemija, priroda
Branka Bender geografija
Maja Bezina hrvatski jezik
Nikica Bošković geografija, talijanski jezik
Sanja Ćimić španjolski jezik
Anamarija Didović Batinić hrvatski jezik
Maris Dražeta glazbena kultura
Mirjana Đuraš povijest
Magda Gustin matematika
Ivona Gutić engleski jezik
Ajla Hadžić engleski jezik
Petra Jelača talijanski jezik
Rijad Kamber vjeronauk-islamski
Rusmira Karamehmedović engleski jezik
Ana Kovačević vjeronauk-katolički
Jelena Matković hrvatski jezik
Ana Medo tjelesna i zdravstvena kultura
Katija Mladošić fizika
Karmela Nikolić-Prkačin tjelesna i zdravstvena kultura
Marijana Njirić povijest
Petra Opačić engleski jezik
Goran Pehar-Ljoljić matematika
Ivan Perak likovna kultura,tzk
Mira Perak hrvatski jezik
Sanja Perić tehnička kultura, informatika
Tonko Smokvina likovna kultura
Nikolina Soko engleski jezik
Roberta Soko matematika
Dolores Stančić engleski jezik
Tatjana Violić vjeronauk-katolički
Šime Zupčić vjeronauk-katolički
RAZREDNA NASTAVA
Katija Tarocco 1.A
Madea Sturica 1.B
Jelena Curić 1.C
Dubravka Sambrailo 1.D
Suzana Krkić 2.A
Jadranka Raguž 2.B
Danijela Pendo 2.C
Ines Vugdelija 2.D
Nikolina Kulaš 2.E
Tonka Brailo 3.A
Anita Soče 3.B
Zdenka Elaković 3.C
Ana Perić 3.D
Anica Arkulin 4.A
Kate Lončarica 4.B
Ives Kačić-Barišić 4.C
Edita Skaramuca 4.D
ODJEL DJELOMIČNE INTEGRACIJE
Žana Hrgović učitelj defektolog
Tina Trogrančić učitelj defektolog
Marina Vučković Matić učitelj defektolog
PRODUŽENI BORAVAK
Anja Batinović učitelj razredne nastave
Jasmina Dragović učitelj razredne nastave
Maris Greguš učitelj razredne nastave
Sonja Kos učitelj razredne nastave
Antonia Kozina učitelj razredne nastave

 

PŠ KOLOČEP
Sandra Šunjić učitelj razredne nastave

 

PŠ ŠIPAN
PO ŠIPANSKA LUKA
Sanela Heged Klešček učitelj razredne nastave
Zvonimir Koporčić geografija, kemija, povijest
Marin Murati tehnička kultura, informatika, matematika, fizika
Tea Srednoselec hrvatski j., glazbena k., priroda, biologija
PO SUĐURAĐ
Paula Dropulić učitelj razredne nastave

 

preskoči na navigaciju