Izlet učenika 5. razreda, autor: Barbara Ogresta
Pohvala gradonačelnika
Učenici 1.b razreda produženog boravka i učenici Osnovne škole Marina Držića, na inicijativu Udruge gluhih i nagluhih Dubrovačko-neretvanske županije, pozvani su u Gradsku vijećnicu kako bi im se gradonačelnik Grada Dubrovnika, g. Mato Franković, osobno zahvalio na promicanju inkluzije među djecom i građanima.


