Spasilac junior – edukacija za učenike 7. i 8. razreda

Datum objave: 16. travnja 2025.
Vrijeme objave: 12:42
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Učenici sedmih i osmih razreda naše škole, sudjelovali su na edukaciji Spasilac junior, koju organizira Gradsko društvo Crvenog križa Dubrovnik. 

Edukacija je trajala 3 dana od 10. do 12. ožujka, a obuhvaćala je teorijski i praktični dio iz sastavnica spašavanja i prve pomoći. Teorijski dio iz sastavnice spašavanja održavao se u prostorijama GDCK-a Dubrovnik na Kantafigu, a praktični dio na bazenu u Gružu. Kroz edukaciju su učenici stekli osnovna znanja i vještine potrebne za pravovremeno i ispravno reagiranje u izvanrednim situacijama.

Dodjela diploma našim učenicima održana je 16. travnja u OŠ Ivana Gundulića.

Zahvaljujemo se Crvenom križu na suradnji i veselimo se budućim edukacijama.

U nastavku možete pogledati fotografije s dodjele diploma!

 

Pročitajte još

Mirisi, orisi i legende otoka Šipana, 4.6.2025.

Mirisi, orisi i legende otoka Šipana, 4.6.2025.

Učenici Područne škole Šipanska Luka, Osnovne škole Ivana Gundulića sudjelovali su u radionici „Priče i legende otoka Šipana“ u sklopu projekta „Mirisi, orisi i legende otoka Šipana“ koju je vodio Zvonimir Koporčić, prof. povijesti i geografije.

Skip to content