Učenici produženog boravka i njihove učiteljice s puno su entuzijazma obilježili Svjetski dan plesa, koji se diljem svijeta slavi 29. travnja.
Kroz višemjesečne pripreme, mali plesači usvajali su ritmove, vježbali korake i stvarali koreografije koje su na kraju s ponosom izveli na školskom igralištu. Taj dan pretvorio je naš prostor u pravu plesnu pozornicu prepunu smijeha, ritma i dječje radosti. Bila je to prilika da učenici pokažu što su naučili, ali i da uživaju u pokretu i zajedničkom slavlju. Glazba i ples još su jednom povezali sve prisutne, bez obzira na godine – jer osmijeh i ritam ne trebaju prijevod.
Pozivamo sve roditelje i prijatelje škole da pogledaju videozapis našeg malog, velikog slavlja! Zajedno proslavimo talent, trud i veselje naših učenika – i zaplešimo s njima barem u mislima!