Tko zna, zna – a C razredi znaju sve!

Datum objave: 15. svibnja 2025.
Vrijeme objave: 21:52
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Povodom Dana škole u učionici br. 5 nije se čuo uobičajen školski žamor – zamijenila ga je napeta tišina, koncentrirani pogledi i uzbuđeno šaptanje timova. Održan je kviz znanja za učenike sedmih i osmih razreda. Učionica je pretvorena u kvizašku arenu, a učenici su odmjerili snage u pitanjima općeg znanja, nastavnih predmeta, glazbe i školskih trivijalnosti.

Uz brojne zabavne trenutke i tijesnu borbu bodova pobjednički naslov osvojili su C razredi. I sedmi i osmi C pokazali su zavidno znanje i odličnu suradnju! Osim zabave i natjecanja, kviz je donio i još nešto važnije – zajedništvo, smijeh i sjećanja koja će se prepričavati još dugo.

A tko zna, možda su među našim kvizašima i budući lovci na pobjede u nekom televizijskom kvizu.

Pročitajte još

Pohvala gradonačelnika

Pohvala gradonačelnika

Učenici 1.b razreda produženog boravka i učenici Osnovne škole Marina Držića, na inicijativu Udruge gluhih i nagluhih Dubrovačko-neretvanske županije, pozvani su u Gradsku vijećnicu kako bi im se gradonačelnik Grada Dubrovnika, g. Mato Franković, osobno zahvalio na promicanju inkluzije među djecom i građanima.

Skip to content