Raspored sati 2017./2018.

šk. god. 2017./2018.

RASPORED PRIMANJA RODITELJA.docx

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

19 OS IVANA GUNDULICA GPP novo.pdf

šk. god. 2017./2018.

Članovi Vijeća roditelja 2017./2018.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

« Srpanj 2018 »

"Zola World Project"
Autor: Administrator , 30. 9. 2015.

30. rujna 2015.g. našu je školu posjetio gospodin Juan Manuel Bailon Pradera, učitelj iz Eko-škole Zola u Madridu, Španjolska. Razlog njegovog posjeta je provođenje projekta, a radi se o putovanju oko svijeta na biciklu uz posjećivanje pojedinih Eko–škola. “Zola World Project” uključuje obilazak i upoznavanje sa školom, razmjenu iskustava i povezivanje Skype vezom naših učenika s učenicima iz Španjolske. Učenici su razgovarali na španjolskom i engleskom jeziku, a kroz interaktivni kviz provjerili svoja znanja o zemljama u kojima žive. Bila je to prava prilika za naše učenike da provjere poznavanje španjolskog i engleskog jezika.

Učenici i učitelji naše škole tim povodom pripremili su prigodni program na engleskom i španjolskom jeziku, a u znak prijateljstva dviju škola posađeno je stablo jute u vrtu škole.

Pred kraj susreta gostu su darovani suveniri koje su izradili učenici zadruge „Pitospora“, a predstavljaju našu školu i Grad.

Povodom posjeta gospodin Juan izjavio je slijedeće:

“Više sam nego zadovoljan i sretan vidjeti toliki broj učenika koji čekaju na vas. Vi radite jako puno, djeca se trude, impresioniran sam vašom koordinacijom i znanjem učenika. Do sada sam posjetio 5 eko škola u svijetu i vidim da se trudite i ostvarujete puno. Važno je da eko obrazovanje kreće od prvog razreda osnovne škole kao kod vas. Uživao sam u sađenju mog prvog stabla u životu, boravku u vašoj školi i nadam se budućoj suradnji s vama. Oduševljen sam vašim gradom, posebno gradskim zidinama i pogledom na more. Moja žena i ja išli smo u obilazak Games of the Trones puta jer smo veliki obožavatelji serije.”

Pogledaj kako je bilo!