Približava se upis u srednju školu! “Koju srednju školu upisati?” je najvažnije pitanje nakon završenog osnovnoškolskog obrazovanja. To je pitanje koje muči većinu osmaša. Na ovoj stranice možete pročitati sve o načinu upisa u srednju školu. Saznajte sve detalje o sustavu bodovanja ocjena (ONILNE kalkulator), načinu prijave (korak po korak)...

Raspored sati 2017./2018.

šk. god. 2017./2018.

RASPORED PRIMANJA RODITELJA.docx

Godišnji plan i program rada škole 2017./2018.

19 OS IVANA GUNDULICA GPP novo.pdf

šk. god. 2017./2018.

Članovi Vijeća roditelja 2017./2018.

Članovi Vijeća učenika 2017./2018.

« Travanj 2018 »

Posjet Razvojnoj agenciji Grada Dubrovnika
Autor: Administrator , 16. 2. 2015.

DURA

10. veljače Novinarska grupa posjetila je Razvojnu agenciju Grada Dubrovnika. Na ulasku u agenciju dočekala nas je gospođa Marijana koja nam je pokazala prostorije i pobliže nam objasnila aktivnosti agencije. Agencija DURA najviše se bavi projektima za fondove Europske unije. Posjetili smo i CISOK (Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri). U CISOK dolaze mladi koji su na prekretnicama i obavljaju testove profesionalne orijentacije nakon kojih se prema rezultatima testiranja i usmjeravaju. Upoznali smo se i s pojmom poduzetničkog inkubatora. Ukoliko neka osoba ima želju otvoriti svoj obrt i baviti se poduzetništvom, u pomoć stiže poduzetnički inkubator. U poduzetničkom inkubatoru budući poduzetnici stvaraju svoju karijeru uz pomoć profesionalaca koji ih usmjeravaju na svakom koraku i pružaju im podršku. Nakon određenog vremena osobe koje su dovoljno sazrele kao poduzetnici izlaze iz poduzetničkog inkubatora, a mogu i ostati uz uvjet mentorstva mladim poduzetnicima. Naš posjet Razvojnoj agenciji Grada Dubrovnika bio je jako zanimljiv i poučan s obzirom da je i naša škola uključena u projekt Rano poduzetništvo u sklopu kojeg smo organizirali  Božićni sajam na kojem smo trgovali proizvodima koje smo sami osmislili  i izradili. Upoznali smo se s mnoštvom novih  pojmova i naše druženje priveli kraju bogatiji za mnoga saznanja o poduzetništvu.

Isaura Brković, 7.c